Grupa Felinox od 1993 roku

Toczenie CNC

Toczenie jest sposobem obrabiania danych powierzchni, celem uzyskania pożądanego kształtu. Toczenie CNC opiera się na precyzyjnym procesie skrawania z użyciem zautomatyzowanych systemów. 

Toczenie CNC

Tokarka CNC jest maszyną, która pozwala na uzyskanie pożądanych efektów skrawania. Sterowanie opiera się na specjalnych programie sterującym. Sterownik ma za zadanie sterować tokarką za pomocą czujników w zamkniętym układzie zwrotnego sprzężenia. Dzięki temu dochodzi do precyzyjnych działań, które pozwalają dostosować określone czynności.

Toczenie CNC jest czynnością powtarzalną, dlatego pozwala na wytworzenie dużej ilości potrzebnym elementów w stosunkowo krótkim czasie. Proces po utworzeniu programu jest niemal automatyczny.

Toczenie CNC Poznań

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krzyżanowie, jednakże chętnie współpracujemy z klientami z innych miast, w zasadzie można powiedzieć, że obsługujemy klientów w całej Polsce. Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo być pewni, że precyzja i powtarzalność działań doprowadzi do uzyskania najlepszej jakości toczenia. Toczenie CNC bazuje na zaprogramowanej maszynie, która działa cyklicznie. Wszystkie jej ruchy są zaprogramowane tak, aby uzyskać pożądane efekty.

Gdzie zlecę toczenie CNC?

Poszukując usług z zakresu toczenia CNC, warto zapoznać się z naszą ofertą. Działamy z użyciem najlepszych technologii i kontrolujemy każdy proces toczenia. W tym procesie bazuje się na ruchu głównym obrotowym przedmiotu obrabianego oraz ruchu prostoliniowym, który obraca dany materiał. Zlecając toczenie naszej firmie, mogą Państwo być spokojni – dokładność i doświadczenie poparte praktyką to nasze cechy rozpoznawcze. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, co pozwala wykluczyć wszelkie błędy oraz natychmiastowo podjąć działania w przypadku drobnych zmian.

Toczenie CNC

Zastosowanie i zalety

Toczenie CNC znajduje szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, ale także w wielu innych. Jest to dokładna metoda pozwalająca zoptymalizować koszty, a także dokonywać produkcji seryjnych. Klient zaoszczędza nie tylko materiał, ale także czas, co jest kolejnym atutem. Bardzo ważną cechą tej metody jest regularność oraz powtarzalność. Z naszej oferty mogą także skorzystać firmy, które wykonują wymagające projekty, gdzie dbałość o detale jest najważniejsza.

Nasza oferta jest skierowana dla branż, które pragną zaoszczędzić czas i koszty związane z toczeniem materiału. Precyzja i zadowolenie klienta są dla nas bardzo ważne, dlatego dbamy o spełnienie jego oczekiwań w najlepszy możliwy sposób. Zlecenia realizowane są dokładnie i terminowo.

Kontakt

Felinox Paweł Jurga

Krzyżanowo 18, 63-100 Śrem POLAND

Telefon: +48 508 244 773

Email: biuro@felinox.pl

NIP:785-113-68-32

REGON: 300-423-257

Zobacz na mapie google

Przycisk przenosi do mapy Google - kliknij po wskazówki dojazdu do Felinox.