Grupa Felinox od 1993 roku

Walcowanie

Walcowanie jest oparte na nadaniu danego kształtu materiałowi, który ulega obróbce. Zazwyczaj korzysta się ze specjalnych tarczy, rolek, walców, i podobnych narzędzi, które przemieszczają się względem siebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższą jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie.

Walcowanie rur

Posiadamy bogatą ofertę skierowaną nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla osób fizycznych. Klienci mogą skorzystać z walcowania różnorodnych elementów, od blach i prętów, po rury i gwinty. Walcowanie rur cechuje się tym, że istnieje możliwość nadania im określonego kształtu. Najlepsza jakość naszych wyrobów jest poświadczona wieloletnią tradycją i zdobytym doświadczeniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Niezwykle ważne podczas naszej pracy jest odpowiednie ukształtowanie profilu walcowanego materiału, co pozwala uzyskać pożądany kształt wyrobu. W sferze przemysłowej wszelkiego rodzaju rury i blachy są wykorzystywane na szeroką skalę. To samo dotyczy walcowania gwintów.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo dobrać najlepszą formę walcowania i określić swoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony. Ponadto, precyzja i korzystanie z najlepszych jakościowo materiałów pozwalają zyskać pewność, że postawili Państwo na najlepsze rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą walcowania gwintów, rur, blach itp.

Walcowanie

Walcowanie profili

Oferujemy walcowanie profili na zimno i na gorąco. W wysokiej temperaturze dochodzi do rekrystalizacji materiału, co pozwala uzyskać płaskie produkty. Korzystamy z dużych sztab metalu, które są podgrzewane i przekazywane do przetworzenia. Walcowany profil jest gotowi do użytku. Cechami charakterystycznymi profili walcowanych na gorąco są; trochę zaokrąglone krawędzie, wyskalowane powierzchnie i lekkie zniekształcenia podczas chłodzenia. W przypadku walcowania na zimno wyrabiane zostają cienkie i płaskie elementy, np. folie, rury, pręty. Proces tworzenia profili jest podobny do walcowania na gorąco, z tym że później blacha jest poddawana obróbce. Profile walcowane na zimno są nieco gładsze, mają dobrze zdefiniowanie krawędzie i wyróżniają się jednolitością.

Kontakt

Felinox Paweł Jurga

Krzyżanowo 18, 63-100 Śrem POLAND

Telefon: +48 508 244 773

Email: biuro@felinox.pl

NIP:785-113-68-32

REGON: 300-423-257

Zobacz na mapie google

Przycisk przenosi do mapy Google - kliknij po wskazówki dojazdu do Felinox.